top of page

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ

Ev ve iş yerlerinin en önemli tesisat sistemi sayılabilecek ısıtma sistemi; yani kombi, petek ve bu elemanların içinde yer aldığı sistemin tamamı, düzenli aralıklar ile bakım görmelidir. Firmamız aracılığıyla sizin de yaptırabileceği bu bakım işlemleri, uzun vadeli olarak sistemin ömrünü uzatacak; faturalardan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

PHOTO-2021-07-16-16-35-08.jpg

Isıtma tesisatı birçok farklı elemandan oluşur ve her bir eleman sistemde ayrı bir görev üstlenir. Ayrıca bu elemanlar kullanıma bağlı olarak düzenli bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Çünkü zaman içerisinde tıkanma, performans düşüşü veya farklı problemler meydana gelebilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek için de düzenli temizlik şarttır.

Antalya - Kombi - Petek Temizliğinin Önemi
Oldukça önemli olan kombi ve petek temizliği, ısıtma elemanlarının kullanım ömrünün ve veriminin artırılması için önemlidir ve düzenli olarak yaptırılmalıdır.
Her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi - petek temizliği, firmamız nezdinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sizler için en iyi şekilde verdiğimiz bu hizmeti, bünyemizde bulunan uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji ürünlerimiz ile sağlıyoruz. Ayrıca en doğru projelendirme ile en iyi çözüm üretiyor, ısıtma sisteminizin en verimli hale gelmesini sağlıyoruz.


Antalya - Neden Düzenli Petek Temizliği Yaptırmalısınız?
Düzenli olarak yaptıracağınız tesisat temizliği hem sistemin daha verimli çalışmasını sağlayacak, hem de kullanım ömrünün artmasını sağlayacaktır. Yapılan temizlik ile birlikte borulardaki tıkanıklıklar çözülecek, peteklerin tüm yüzeyi ısı yayar hale gelecek; kombi en iyi performansında çalışacaktır. Bu sayede faturalarda da düşüş sağlanacak; uzun vadede büyük miktarda tasarruf edilecektir.
 

bottom of page