top of page

Hakkımızda

Antalya'da 10 Yılı Aşkın Tecrübe

Sıhhi tesisat işlemlerinizi uzun yıllara dayanan tecrübemiz, kaliteli ekip ve ekipmanımız ile Antalya da Özkanlar tesisat olarak gerçekleştiriyoruz. Evinizde, iş yerinizde ya da tesisat sorunu yaşadığınız hangi alan olursa olsun sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 7/24 müşteri hizmetlerimiz ile bizi her zaman arayabilirsiniz. Sizi hiçbir sorunla yalnız bırakmıyor, acil müdahale ekibimiz ile anında sorununuzu çözüyoruz.

Tesisatçı

Profesyonel Hizmet

Kaliteli Teçhizat

Hızlı Çözüm

Neden Biz

Birçok kişinin tesisat konusunda yıllardır tercihi oluyor, sunduğumuz hizmetler ve hizmet kalitemiz ile piyasada adımızdan sıklıkla söz ettiriyoruz. Üstelik sizlere, bizi tercih etmeniz için birçok farklı sebep sunuyoruz.


İşte sizin de, bizi tercih etmeniz için birkaç sebep;
•    Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz,
•    Son teknoloji ekipman ve cihazları kullanıyoruz,
•    Uzman ve eğitimli bir ekibe sahibiz,
•    Tüm sıhhi tesisat işlemleri için hizmet veriyoruz.


Siz de bu gibi nedenler dahilinde bizimle iletişime geçebilir, ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Image by TheStandingDesk.com
Image by Jason Yoder

Kırmadan, Dökmeden Nokta Atışı Tespit İle Tesisat İşleri

Tesisat sorunlarının çoğu ortaya çıkacak masraf nedeni ile görmezden geliniyor. Zamanla daha büyük hasara sebep oluyor ya da cihaz kullanmayan tesisatçılar tarafından tüm alan kırılıp dökülüyor. Oldukça ufak bir sorun dağ gibi büyüyor ve yüksek maliyet olarak karşınıza çıkabiliyor. Biz, teknolojiden faydalanarak nokta atışı tespit yapıyoruz. Tıkanıklığı sadece yerinden çözüyoruz. Bu şekilde dekorasyonunuzda her hangi bir kırılma ya da deformasyon oluşmuyor. En uygun maliyetle, yüksek kalite tüm sıhhi tesisat işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz

bottom of page